AFD 1.0 en AFD 2.0

In deze release:

AFD 1.0 en AFD 2.0

  • Nieuwe dekkingscodes voor specifieke combinaties van opstalrisico’s inclusief schade door lucht- en ruimtevaartuigen, afgekort als ‘vlieg’ vanwege ruimtebeperking.
  • Nieuwe labels in Bericht Algemeen (AL) om onder andere de omvang en compressiemethoden van bijlagen in berichten af te spreken.
  • Nieuwe versie van de schadeclassificaties (AFDSCL), deel 1: verwerking van de nieuwe indeling van branchecoderingen (ADNBRA). Bevat geen nieuwe codes; bestaande codes zijn gekoppeld aan de nieuwe branchecode 260 voor caravans en campers. Zie aparte download en release note AFDSCL.
  • Nieuwe attributen ter ondersteuning van de herbouwwaardeberekening.

Alleen AFD 2.0

  • Twee nieuwe entityTypes zijn toegevoegd aan de partyDetails-entiteit voor het modelleren van de portefeuille en de aanstelling van een partij.

    Heb je een vraag over SIVI AFS?

    We helpen je graag verder. Ook als je een keer met ons wilt sparren of meer meer toelichting wilt, maken we graag een (online) afspraak hiervoor. We nemen zo snel mogelijk contact met je op!

      Houd mij op de hoogte

      Word op de hoogte gehouden over SIVI AFS-updates en ontvang twee keer per jaar het SIVI AFS Magazine