Contact met SIVI

Heeft u een vraag?

We helpen u graag verder

SIVI

Kennis- en adviescentrum voor de verzekeringsindustrie

Stichting SIVI
Pythagoraslaan 101
3584 BB Utrecht

info@sivi.org voor algemene vragen
support@sivi.org voor support bij standaarden

(030) 698 80 90

Parkeerinstructie
Bekijk op Google maps

Ons Team

Bas de Graaf

Consultant
bas.de.graaf@sivi.org

Danny Schaapherder

Consultant
danny.schaapherder@sivi.org

Duco Mansvelder

Consultant
duco.mansvelder@sivi.org

Elise van der Kloet

Office manager
elise.van.der.kloet@sivi.org

Gerhard Gerritsen

Consultant
gerhard.gerritsen@sivi.org

Herman Lenferink

Consultant
herman.lenferink@sivi.org

Ingrid Louwerens

Consultant
ingrid.louwerens@sivi.org

Irene Deen-Tai

Consultant
irene.deen-tai@sivi.org

Jeroen Hartogensis

Consultant
jeroen.hartogensis@sivi.org

Peter Mols

Directeur
peter.mols@sivi.org

Robin Oostrum

Consultant
robin.oostrum@sivi.org

Valentijn Peute

Consultant
valentijn.peute@sivi.org

Walter Mosterd

Consultant
walter.mosterd@sivi.org